Kaimo turizmo sodyba – Saulėtekis

HomeUtenos apskritis

Kaimo turizmo sodyba – Saulėtekis

Kaimo turizmo paslaugas teikianti Račkų sodyba "Saulėtekis" įsikūrusi netoli Žiemos sporto centro. t.y. šalia sodybos yra slidinėjimo/riedučių trasos

Sodyba – Vila „Santa Barbara”
Čičiriai – sodyba ant ežero kranto
Kaimo turizmo sodyba prie Klykių ežero

Kaimo turizmo paslaugas teikianti Račkų sodyba „Saulėtekis” įsikūrusi netoli Žiemos sporto centro. t.y. šalia sodybos yra slidinėjimo/riedučių trasos, keltuvai, tramplinai.
Ši sodyba tinkama sporto ir kitoms stovykloms organizuoti. Čia įrengti teniso kortai, kuriuose galima žaisti ne tik lauko tenisą, bet ir krepšinį, futbolą, tinklinį. Taip pat galite išsinuomoti sporto inventorių: baidares, dviračius, slides, rogutes.
Sodyboje vienu metu gali apsistoti 25 žmonės. Yra du gyvenamieji namai ir pokylių/seminarų salė. Sodyboje galima džiaugtis japoniškos pirties – kubilo teikiamais malonumais. Šis kubilas vienu metu talpina 12 žmonių.
Kulinarinių eksperimentų mėgėjai gali ruošti maistą ne tik ant tradicinės maisto gamybos įrangos, bet ir senovinėje krosnyje.

Pageidaujantiems susipažinti su ryčiausiu Lietuvos rajonu, organizuojame ekskursijas po Aukštaitijos nacionalinį parką (tradiciniu ir naujuoju maršrutu), Širvetos regioninį parką ir į IAE informacijos centrą su apsilankymu pomologo A. Hrebnickio įkurtoje vietovėje – Rojuje. Aktyvaus sporto mėgėjams organizuojame žygius baidarėmis parko ežerais ir upėmis.

Sodyba veikia ištisus metus. Laukiame atvykstant 🙂

Kontaktai:

Adresas Saulėtekio g. 15, Ignalina
Telefonas (8-650) 6 99 55, (8-699) 1 48 90
Interneto svetainė www.inppregion.lt/lt/Sauletekis


COMMENTS

WORDPRESS: 0
    DISQUS: 0