Sodyba Vilaitė

HomeKaimo turizmo sodybosKauno apskritis

Sodyba Vilaitė

Pokylių salė su pirtimi tik 23 km nuo Kauno centro, gražiame vienkiemyje Byliškių km., ieškantiems privatumo poilsiui ar savo šventei, vertinantiems n

Edmundo Dapkaus kaimo turizmo sodyba
Kaimo turizmo sodyba Margiškiai
"Dzūkijos uoga" – kaimo turizmo sodybos Dzūkijoje nuoma

Pokylių salė su pirtimi tik 23 km nuo Kauno centro, gražiame vienkiemyje Byliškių km., ieškantiems privatumo poilsiui ar savo šventei, vertinantiems natūralų gamtos grožį.

Mūsų sodyba – tai puiki vieta švęsti vestuves, gimtadienius, rengti klasiokų, grupiokų, bendradarbių susitikimus ir visas kitas šventes, ar tiesiog maloniai ir turiningai praleisti laiką su draugais ar šeima.

Jūsų poilsiui siūlome naują rąstinį namą su terasa:

Pirmame aukšte įrengta 50 vietų pobūvių salė su garso aparatūra, virtuvė, 2 WC, pirtis, dušas. Šalia pagrinindinės salės įrengta didelė lauko terasa, dalis po stogu.
Pokylių salė su dideliais vitrininiais langais suteikia galimybę tuo pačiu metu būti vakarėlio dalyviu bei mėgautis miško grožiu, tyvuliuojančiu tvenkiniu ir šalia stūgsančiu piliakalniu. Nepraleiskite progos tai patirti…
Virtuvėje yra elektrine kaitlentė – orkaitė, šaldytuvas, mikrobangų krosnelė. Taip pat turime visus reikalingus daiktus Jūsų šventiniam stalui: įrankiai, taurės, kavos servizai, vazos ir kita. Užsiimame stalų puošimu ir serviravimu.
Pirtis, kurioje vienu metu gali kaitintis apie 10 žmonių. Šalia įrengtas dušas. Galima nuomoti tik pirtelę su lauko pramogomis (tinklinis, futbolas, pavėsinės).
Įrengta didelė terasa pietinėje namo pusėje, kurioje natūralaus medžio lauko baldai skirti susėsti iki 20 žmonių kompanijai. Čia galėsite leisti vakarą besimėgaujant besileidžiančia saule bei šalia tyvuliuojančius didžiuliu tvenkiniu.

Antrame aukšte – vienas privatus kambarys su atskiru sanitariniu mazgu, 3 bendri miegamieji, sanitarinis mazgas.
Miegamieji kambariai su tikromis medinėmis lovomis ir geros kokybės čiužiniais bei kokybiška patalyne.

Trečiame aukšte rasite jaukią palėpę, kurioje bus gera ištiesti kojas po vakarėlio siautulio.

Jūsų paslaugoms tai pat siūloma:
-didžiulis vandens kubilas, kuriame telpa iki 12 žmonių;
-šašlykinė;
-tinklinio aikštelė;
-futbolo aikštelė;
-laužavietė;
-vaikų žaidimo aikštelė;

Jūsų patogumui siūlome ir maitinimo paslaugas. Profesionalūs virėjai pasirūpins šventiniu stalu. Taip pat galime pasiūlyti renginių organizatorius, vakaro vedėjus, muzikantus, fotografus.

Patikėkite šventės organizavimo rūpesčius profesionalams!
Kaimo turizmo sodyba „VILAITĖ” – Lietuvos kaimo turizmo asociacijos narys nuo 2009 metų.

Tipas: Kaimo turizmas
Miestas: Kaunas
Darbo laikas: Visus metus
Maitinimas: Neįskaičiuota į kainą
Kaina nuo 500 lt iki 3000 lt
Stovėjimo aikštelė: Yra nemokama
Kambarių skaičius: 5
Vietų skaičius: 50

Kontaktiniai duomenys:
El. paštas: arasimavicius@yahoo.com
Adresas: Byliškių km. 1
Mob.Tel: +37064542222
Tel: +37067833337
Puslapis: www.vilaite.lt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0

Fatal error: Uncaught TypeError: implode(): Argument #2 ($array) must be of type ?array, string given in /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php:518 Stack trace: #0 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php(518): implode() #1 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php(311): MatthiasMullie\Minify\CSS->shortenHex() #2 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/Minify.php(111): MatthiasMullie\Minify\CSS->execute() #3 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/optimization/CSS/class-minify.php(174): MatthiasMullie\Minify\Minify->minify() #4 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/optimization/CSS/class-minify.php(128): WP_Rocket\Optimization\CSS\Minify->minify() #5 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/optimization/CSS/class-minify.php(66): WP_Rocket\Optimization\CSS\Minify->replace_url() #6 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/subscriber/Optimization/class-abstract-minify-subscriber.php(85): WP_Rocket\Optimization\CSS\Minify->optimize() #7 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/subscriber/Optimization/class-minify-css-subscriber.php(44): WP_Rocket\Subscriber\Optimization\Minify_Subscriber->optimize() #8 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): WP_Rocket\Subscriber\Optimization\Minify_CSS_Subscriber->process() #9 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/plugin.php(205): WP_Hook->apply_filters() #10 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/front/process.php(422): apply_filters() #11 [internal function]: do_rocket_callback() #12 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/functions.php(5420): ob_end_flush() #13 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): wp_ob_end_flush_all() #14 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters() #15 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action() #16 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/load.php(1270): do_action() #17 [internal function]: shutdown_action_hook() #18 {main} thrown in /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php on line 518