Sodyba “Medžiotojų sostinė”

HomeKaimo turizmo sodybosKauno apskritis

Sodyba “Medžiotojų sostinė”

Sodyba “Medžiotojų sostinė” įsikūrusi 2006 m., pačiame Lietuvos centre, nuostabioje vietoje – Šušvės draustinyje. Šiame gamtos kampelyje Jūs ne tik ra

Sodyba Gervių takas
Vytauto kaimo turizmo sodyba Varėnos rajone
Danguolės Micevičienės kaimo turizmo sodyba

Sodyba “Medžiotojų sostinė” įsikūrusi 2006 m., pačiame Lietuvos centre, nuostabioje vietoje – Šušvės draustinyje. Šiame gamtos kampelyje Jūs ne tik ramiai pailsėsite, bet papramogausite, atšvęsite visas šeimos šventes, draugų susitikimus, įmonės jubiliejus, seminarus ir konferencijas.
Švęskite savo vestuves, gimtadienius, šeimos šventes, įmonių vakarėlius, organizuokite seminarus bei konferencijas sodyboje “Medžiotojų sostinė”. 157 m2 jaukioje salėje vienu metu galės švęsti ar pranešimo klausyti iki 120 svečių.
Čia pat įrengtoje terasoje galite atitrūkti ir trumpam pabėgti nuo šventės šurmulio bei grožėtis nuostabiais gamtos vaizdais. Šiltuoju metų laiku čia pageidaujant galima įrengti gėrimų ar alaus barą. Vasaros sezono metu, lauke įrengtoje pavėsinėje galėsite ramiai pasišnekučiuoti.
Šventės svečiams ir konferencijų dalyviams bus pasiūlyta nakvynė komfortiškai ir šiuolaikiškai įrengtuose kambariuose.medziotoju-sostine
Sekančios dienos “kančias” palengvinsite pasikaitinę pirtyje, atsipalaidavę masažinėje vonioje arba išsimaudę baseine.

Kaina sutartinė.
Kontaktai
Kauno apskritis,
Kėdainių rajonas
Kunionių kaimas.
Mob. tel. +370 698 33059
www.medziotojusostine.lt

COMMENTS

WORDPRESS: 0
    DISQUS: 0