Kaimo turizmo sodyba – Gojus

HomePanevežio apskritis

Kaimo turizmo sodyba – Gojus

Visai netoli už Šeimyniškėlių piliakalnio buvo kaimas skambiu GOJAUS pavadinimu, kuris pamažu sunyko sovietmečiu, kuriantis kolūkiams, vykdant tuomet

Kaimo turizmo sodyba ,,Prie Auslo“
Kaimo turizmo sodyba MĖNULIO ĮLANKA
Sodyba „Čičiriai” – ramybė ir poilsis ant ežero kranto

Visai netoli už Šeimyniškėlių piliakalnio buvo kaimas skambiu GOJAUS pavadinimu, kuris pamažu sunyko sovietmečiu, kuriantis kolūkiams, vykdant tuometinę melioracijos programą. Tačiau išliko viena sodyba, kurią naujam gyvavimui atkūrė ir toliau puoselėja ūkininkas S.Strumskis su savo šeima.
Kaimo turizmo sodyba pritaikyta poilsiui. Joje laikinai galima pasislėpti nuo miesto šurmulio, triukšmo, kamščių ir kitų miesto „privalumų“. Sodyboje yra 30 vietų.
Moderni malkomis kūrenama suomiška, taip pat garinė (turkiška) pirtys, nedidelis masažinis baseinas, konferencijų-iškilmių vieta yra tai, ką galima atrasti kiekviename mieste, tačiau rečiau kur bus įmanoma sėdint karštoje saunoje stebėti pro langą natūralią gamtą, gražų tvenkinį.

strong> Kaimo turizmo sodyboje „Gojus” siūlomos pramogos:
* Skrydžiai oro balionu
* Išvykos džipais
* Pasivažinėjimas su lenktyniniu ralio automobiliu, keturračiais.

Mėgstantys techniką sodyboje atras GAZ markės autentiškų pavyzdžių, taip pat šiuolaikiškų moto. Žiemą, atsiradus ledui ant vandens, galima puikiai leisti laiką su pačiūžomis, rogutėmis.
Mėgstantiems pajodinėti pabalnosime arklį, vaikai galės išbandyti savo jėgas su Poni veislės kumelaite.
Akies taiklumui ir rankos tvirtumui išbandyti yra orinis šautuvas su optiniu taikikliu. (Specialaus pasiruošimo ir leidimų juo naudotis – nereikia).

Kontaktai:
Sodyba „Gojus”
Anyksčių raj. Gojaus kaimas.,
Tel.: +370 687 80475 Arūnas
+370 614 92723 Stasys
el. paštas: [email protected]
www.gojauskaimas.lt

COMMENTS

WORDPRESS: 0
    DISQUS: 0