Egidijaus Matelio Kaimo Turizmo Sodyba

HomePanevežio apskritis

Egidijaus Matelio Kaimo Turizmo Sodyba

Jei pavargote nuo miesto šurmulio, automobilių spūsčių ir labai greito gyvenimo tempo - Egidijaus sodyba, tai nuostabi vieta, kaip tik skirta pailsėti

Kaimo turizmo sodyba – Saulėtekis
Kaimo turizmo sodyba MĖNULIO ĮLANKA
Čičiriai – sodyba ant ežero kranto

Jei pavargote nuo miesto šurmulio, automobilių spūsčių ir labai greito gyvenimo tempo – Egidijaus sodyba, tai nuostabi vieta, kaip tik skirta pailsėti Jums.
Egidijaus sodyba yra įsikūrusi Anykščių rajone, Kuprių kaime ant Šventosios upės kranto. Aplink sodybą ošia miškai ir dvelkia gaivus oras. Jei pageidausite aktyvaus poilsio – galėsite žaisti tinklinį, krepšinį ar futbolą. Norėdami pramankštinti rankas- galėsite leistis į žygį baidarėmis švaria Šventosios upe, o grįžę atsipalaiduoti karštoje pirtelėje. Ant šlaito įrengtoje pavėsinėje galėsite grožėtis nuostabia Šventosios upės vaga bei klausytis paukščių čiulbesio, o užklupus lietui – niekur nereikės slėptis. Ieškantiems aktyvaus poilsio ir adrenalino, siūlome pasivažinėti su keturračiais motocilkais įdomioje ir nenuspėjamoje trasoje. O pavargę galėsite apsigyventi namelyje arba įsikurti palapinėse.
Mes siekiame sukurti malonią ir jaukią aplinką, kad grįžę namo jaustumėtės atitolę nuo rutinos, atsipalaidavę bei kupini naujų idėjų ir jėgų.

Sodyba – vienkiemis Kuprių kaime. Prie upės Šventosios įsikūrusi sodyba vilioja erdviu kiemu, poilsiautojams parengti 4 triviečiai kambariai, norintys ilsėtis gamtoje, gali pasirinkti miegojimo palapinėje žavesį. Šalia įrengta pirtis su priepirčiu, yra dūminė pirtis, sportinių žaidimų aikštelė. Šeimininkai oragnizuoja žygius baidarėmis, pasivažinėjimus keturračiais. Čis atostogauti mėgdavo dailininkas Algimantas Švėgžda, sodyboje yra jo dekoruota klėtis.

Paslaugos- pramogos:
Lauko palėpė
Laužavietė/šašlykinė
Virtuvėlė
Tualetas viduje
Baidarės
Keturračiai motociklai

Kita informacija:

Miegamų vietų: 10
Sodyba priima svečių: 100
Švenčių salė: 10
Sodyba prie: prie upės
Kaina asmenui: 30.00
Visos sodybos kaina: 1000.00

Kontaktai:
Adresas: Utenos apskritis, Anykščių rajonas, Kuprių kaimas
8 616 30896
[email protected]
www.egidijausodyba.lt


COMMENTS

WORDPRESS: 0
    DISQUS: 0