Kaimo turizmo sodyba – Bičnamis

HomeKaimo turizmo sodybosMarijampolės apskritis

Kaimo turizmo sodyba – Bičnamis

Kaimo turizmo sodyboje „Bičnamis" rasite banketinę salę, su išskirtiniu išplanavimu ir interjeru. Joje nesunkiai susodinsite max 60 svečių. Šalia bank

Kaimo turizmo sodyba – Smiltelė
Kaimo turizmo sodyba – poilsio centras „Nojaus laivas”
Baublių sodyba

Kaimo turizmo sodyboje „Bičnamis” rasite banketinę salę, su išskirtiniu išplanavimu ir interjeru. Joje nesunkiai susodinsite max 60 svečių. Šalia banketinės salės patogiai įrengta virtuvė Jūsų atsivežtinio ar šeimininkių maisto ruošimui ar gaminimui. Jūsų organizacinių darbų palengvinimui, rekomenduojame ir šeimininkes.

Norintiems praleisti naktį mūsų sodyboje, siūlome nakvynę ne tik kambariuose, bet ir troleibuso viduje tiems, kas pasiilgo atrakcijų ar studijų laikų. Iš viso „Bičnamyje” apnakvydinsime apie 30 svečių.

Linksmybių metu galite išsikaitinti ne tik rusiškoje pirtyje, kartais atsivėsindami mini lauko baseine, bet ir išsikaitinti mobilioje japoniškoje pirtyje – kubile. Pasinaudokite galimybe japonišką pirtį – kubilą užsisakyti ir į savo sodybą!

Sodybos aplinka neleis nuobodžiauti Jums ir Jūsų vaikams. Vaikų malonumui sodyboje įrengtos dvejos sūpuoklės, o vyresniems siūlome gerti kavą ar mėgstamą gėrimą unikaliuose „Kavinėje medyje” ar „Baublyje”…, visko juk neišvardinsime, atvykite ir įsitikinkite! Maloniai laukiame Jūsų!

Informacija

Vietų skaičius: 30
Kambarių skaičius: 3
Visos sodybos kaina, nuo: 300.00 Lt
Paslaugos ir patogumai: Pirtis, Baseinas, Verslo renginiai, šventės, Keturračiai, visureigiai, Vaikų žaidimo aikštelės, Vandens kubilas.
Svečių priėmimo laikas: Visus metus.

Kontaktai:
Tel.: +370 686 45874 (Arūnas)
El. paštas: bicnamis@gmail.com
Adresas: Šakių raj., Aržuolupių km.


COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0

Fatal error: Uncaught TypeError: implode(): Argument #2 ($array) must be of type ?array, string given in /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php:518 Stack trace: #0 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php(518): implode() #1 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php(311): MatthiasMullie\Minify\CSS->shortenHex() #2 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/Minify.php(111): MatthiasMullie\Minify\CSS->execute() #3 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/optimization/CSS/class-minify.php(174): MatthiasMullie\Minify\Minify->minify() #4 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/optimization/CSS/class-minify.php(128): WP_Rocket\Optimization\CSS\Minify->minify() #5 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/optimization/CSS/class-minify.php(66): WP_Rocket\Optimization\CSS\Minify->replace_url() #6 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/subscriber/Optimization/class-abstract-minify-subscriber.php(85): WP_Rocket\Optimization\CSS\Minify->optimize() #7 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/subscriber/Optimization/class-minify-css-subscriber.php(44): WP_Rocket\Subscriber\Optimization\Minify_Subscriber->optimize() #8 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): WP_Rocket\Subscriber\Optimization\Minify_CSS_Subscriber->process() #9 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/plugin.php(205): WP_Hook->apply_filters() #10 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/front/process.php(422): apply_filters() #11 [internal function]: do_rocket_callback() #12 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/functions.php(5420): ob_end_flush() #13 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): wp_ob_end_flush_all() #14 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters() #15 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action() #16 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/load.php(1270): do_action() #17 [internal function]: shutdown_action_hook() #18 {main} thrown in /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php on line 518