Kaimo turizmo sodyba “Juratė”

HomeAlytaus apskritis

Kaimo turizmo sodyba “Juratė”

Sodyba įsikūrusi vienkiemyje, šalia Grūto kaimo, ant Ilgio ežero kranto. Iki Druskininkų miesto centro vos 9 km. Šviesūs ir ošiantys Dzūkijos pušynai,

Kaimo turizmas pas Vilmą ir Audrių
Turistinė stovykla Meškasalis
Kaimo turizmo sodyba „ŠILAS”

Sodyba įsikūrusi vienkiemyje, šalia Grūto kaimo, ant Ilgio ežero kranto. Iki Druskininkų miesto centro vos 9 km. Šviesūs ir ošiantys Dzūkijos pušynai, pilni grybų ir uogų, gaivus ir tyras oras suteiks Jums visišką ramybę ir poilsį. Ilgio ežeras įtrauktas į Druskininkų kurorto apžvalgos zoną, ežeras gausiai įžuvintas karpiais, lydekomis ir kitomis žuvimis, tad viešintiems šioje sodyboje ir mėgstantiems pasigauti riebią žuvį tikrai garantuojame didelę sėkmę.
Sodyba įkurta 2007 metais. Siekiant patenkinti kiekvieno kliento poreikius sodyba įrengta moderniai ir patogiai. Vienu metu sodyboje gali ilsėtis 17 žmonių. Yra penki, erdvūs miegamieji kambariai su šalia esančiais vonios kambariais, erdvi pobūvių salė su bariuku, židiniu, garso ir vaizdo aparatūra. Šalia namo yra didelė terasa su lauko staliukais ir skėčiais. Prie pat vandens stovi tikra dzūkiška garinė pirtis su dušu, WC, priešpirtim ir jaukia terasa. Pajusti beržinių ir ąžuolinių vantų gaivą ir pasimėgauti kvapų terapija galės kiekvienas kaitrą mėgstantis klientas. Tie, kurie mėgsta aktyvų poilsį galės džiaugtis vandens pramogomis.
Sodyba, gražus gamtovaizdis, garantuotas puikus poilsis tiesiog laukia Jūsų.

Miegamų vietų: 20
Vietų šventėms: 20
Vietų be nakvynės: 35
Numerių: 5
Apgyvendinamų pastatų: 1

Kainų ribos
Asmeniui: 60 Lt
Sodyba: 700-1500 Lt

Kontaktinė informacija
Pagrindinis mobilus: +370 601 44 525
El. paštas: jurate@atostogoskaime.lt

COMMENTS

WORDPRESS: 0
    DISQUS: 0