Gaidelių – kaimo turizmo sodyba

HomeUtenos apskritis

Gaidelių – kaimo turizmo sodyba

Ežeringame Rytų Aukštaitijos kampelyje, Aukštaitijos nacionaliniame parke yra nuostabus senas, gatvinis Ginučių kaimas. Jo vardą garsina netoliese esa

Kaimo turizmo sodyba ŠAMO VALDOS – puiki vieta Jūsų šventei ir poilsiui
Sodyba – Vila „Santa Barbara”
Adomo Sodyba

Ežeringame Rytų Aukštaitijos kampelyje, Aukštaitijos nacionaliniame parke yra nuostabus senas, gatvinis Ginučių kaimas. Jo vardą garsina netoliese esantis Ginučių piliakalnis, kuriame, spėjama, buvo viena iš paskutinių Lietuvą nuo kryžiuočių gynusių pilių, Ginučių malūnas, kuriame surinkta visa vandens malūno įranga, o jo kaskados atgaivina visų čia apsilankiųsiųjų darbo krūvio nuilsintus pečius. Ladakalnis, nuo kurio giedrą dieną apžvelgiamas 10 000 ha nuostabaus kraštovaizdžio plotas. Senovinės bitininkystės muziejus – vienintelis toks Pabaltyje.

Šiame kaime, vaizdingoje Srovinčio ežero pakrantėje įsikūrusios V. ir G. Gaidelių kaimo turizmo sodybos šeimininkai maloniai kviečia čia apsilankyti ir pasinaudoti sodyboje teikiamomis paslaugomis. Čia, gyvenamosiose patalpose su visais patogumais gali apsigyventi 16 žmonių.

Yra galimybės satyti palapines. Įvairių pomėgių žmonės sodyboje ras sau užsiėmimą: ir mėgstantys pirtį, masažą ir romantišką vakarą pokylių salėje prie židinio, ar ant laužo virtą žuvienę, ekskursijas automobiliais, tinklinio, krepšinio, futbolo mėgėjai, organizuojamos baidarių kelionės įvairiais maršrutais, vandens dviračių bei baidarių nuoma.

Atkreipiame Jūsų dėmesį – ANP ežerų vandenys susisiekia įvairiomis protakomis ir upeliais. Tad išvykę kelionėn iš Srovinaičio ežero pakrantės prie daugelio minėtų bei kitų lankytinų objektų galėsite nuvykti vandens keliais.

V. ir G. Gaidelių sodyba laukia svečių žiemą ir vasarą. Į ją veda asfaltuotas kelias.

Kontaktai:
Adresas Ignalinos r. Ginučių k.
Telefonas (8-687) 39339,(8-386) 52166,(8-386) 52949.
El. paštas gaideliusodyba@ignet.lt
Interneto svetainė gaideliusodyba.ten.lt


COMMENTS

WORDPRESS: 0
    DISQUS: 0