Sodyba „Čičiriai” – ramybė ir poilsis ant ežero kranto

HomeKaimo turizmo sodybosUtenos apskritis

Sodyba „Čičiriai” – ramybė ir poilsis ant ežero kranto

Zarasų rajone, Didėjos kaime ant Čičirio ežero kranto įsikūrusi sodyba “ČIČIRIAI”, traukia širdį ramybe ir savo užburiančiu jaukumu. Nuo Vilniaus 155

Kaimo turizmo sodyba – Jurodis
Kaimo turizmo sodyba – Antanynė
Kaimo turizmo sodyba – Gojus

Zarasų rajone, Didėjos kaime ant Čičirio ežero kranto įsikūrusi sodyba “ČIČIRIAI”, traukia širdį ramybe ir savo užburiančiu jaukumu. Nuo Vilniaus 155 km., nuo Panevėžio 130 km. Visas erdvus sodybos plotas aptvertas tvora, apsodintas pušimis ir kitais dekoratyviniais krūmeliais bei medeliais.

“Atrodo kad buvome išvykę į kitą pasaulio kraštą”, – pasakoja man draugė besiruošdama išvykti, kuri su šeima ilsėjosi savaitę, – “tik dabar prisiminiau rūpesčius darbe, kurie laukia, namus”

“Čia viskas taip patogu ir jauku, kad greitai pasijautėme sodybos šeimininkais, o vaikai tarsi ištirpo”, – džiaugėsi besiilsėdamos 2 draugų šeimynos su vaikais.
vaizdas

Dažniausiai visi susiburia prie ežero kranto, kur matosi pastatyta pirtelė ir pavėsinė. Pavėsinėje patogiai gamine valgį, kadangi yra dujinė viryklė ir židinys. Prie pat pirties ir pavėsinės – nusileidimas laiptais prie ežero, kur pamatysite gražiai sutvarkytą smėlėtą ežero pakrantę, joje patogią laužavietę kepti šašlyką ar pakabinamame puode virš laužo išsivirti plovą, troškinį ar žuvienę. Taip pat lieptą su meistro drožinėtais suoleliais. Galima plaukioti valtimis arba vandens dviračiu.

Virš akmenų yra jaukus vasarnamis „Ežiukas”, jame 2 kambariai – miegamasis ir svetainė su virtuve.
Slėnis

2008 metais pastatytas didelis gyvenamasis „Čičirio” namas. Pirmame aukšte virtuvė (yra indukcinė viryklė, orkaitė, šaldytuvas, mikrobangų krosnelė) ir valgomaisis, bei svetainė (žr. Galerija ) Yra du atskiri miegamieji kambariai – dvivietis ir keturvietis. Antrame aukšte trys kambariai – penkiavietis, keturvietis ir trivietis. Pro langus atsiveria nuostabi gamtos panorama ir ežero mėlynumas.
namas

Neišdildomus įspūdžius vyrams palieka sugauta žuvis – karšiai, lydekos, ešeriai, kurie tampa puikia vakariene iškepta pavėsinės krosnyje arba šviežiai išrūkyta rūkyklėlėje.
Karsiu metas

Sodyboje niekad nenuobodu – žaidžiame krepšinį, tinklinį, futbolą ir kitus žaidimus. Vaikų džiaugsmas ir jų kampelis, tai „Šreko“ namelis, karstyklės, sūpynės, pirtis ir maudynės, dar daug kitų užsiėmimų.

Visai netoli galima pavažiuoti ir aplankyti įdomias lankytinas vietas – tokias kaip Stelmužės ąžuolas, šv. Mergelės apsireiškimo vieta prie Ilgio ežero, Lygumų akmuo, piliakalniai ir kitų.

Kontaktai
Skambinti: 8-606-14849 Ausra; 8-616-84911
Elektroninis paštas: ciciriosodyba@gmail.com
Skype: ausra_vaitiekuniene


COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0

Fatal error: Uncaught TypeError: implode(): Argument #2 ($array) must be of type ?array, string given in /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php:518 Stack trace: #0 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php(518): implode() #1 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php(311): MatthiasMullie\Minify\CSS->shortenHex() #2 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/Minify.php(111): MatthiasMullie\Minify\CSS->execute() #3 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/optimization/CSS/class-minify.php(174): MatthiasMullie\Minify\Minify->minify() #4 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/optimization/CSS/class-minify.php(128): WP_Rocket\Optimization\CSS\Minify->minify() #5 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/optimization/CSS/class-minify.php(66): WP_Rocket\Optimization\CSS\Minify->replace_url() #6 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/subscriber/Optimization/class-abstract-minify-subscriber.php(85): WP_Rocket\Optimization\CSS\Minify->optimize() #7 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/subscriber/Optimization/class-minify-css-subscriber.php(44): WP_Rocket\Subscriber\Optimization\Minify_Subscriber->optimize() #8 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): WP_Rocket\Subscriber\Optimization\Minify_CSS_Subscriber->process() #9 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/plugin.php(205): WP_Hook->apply_filters() #10 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/front/process.php(422): apply_filters() #11 [internal function]: do_rocket_callback() #12 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/functions.php(5420): ob_end_flush() #13 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): wp_ob_end_flush_all() #14 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters() #15 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action() #16 /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-includes/load.php(1270): do_action() #17 [internal function]: shutdown_action_hook() #18 {main} thrown in /home/pauliakas/domains/travelinfo.lt/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/vendor/matthiasmullie/minify/src/CSS.php on line 518